sfera ubezpieczeń
Previous slide
Next slide

OFERTA UBEZPIECZENIOWA

UBEZPIECZENIE DOMU

Po to inwestujesz swoje środki oraz cenny czas, by Twój dom miał niepowtarzalny klimat i mógł zapewnić Ci odpowiedni komfort. By był miejscem, do którego z radością wracasz. Ale czy w natłoku codziennych spraw pamiętasz o tym, by w pełni zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo?

Niezależnie od tego czy mieszkasz w dużej willi, ciekawej kamienicy, czy bloku, miej na uwadze to, że los potrafi być przewrotny. Czasem groźny żywioł czy zbieg niekorzystnych zdarzeń w jednej chwili niweczy to, co z mozołem udało Ci się zbudować. 

Chociaż wielu sytuacji nie sposób jest przewidzieć, możesz znacznie zwiększyć poczucie bezpieczeństwa. Jeśli chcesz zatroszczyć się o miejsce, w którym spędzasz większość czasu, przygotuję dla Ciebie optymalne ubezpieczenie domu. Takie, które będzie w pełni dostosowane zarówno do Twoich potrzeb jak i możliwości finansowych. W mojej ofercie znajdziesz m.in.: ubezpieczenia od pożaru, powodzi czy kradzieży. Pomogę Ci rozszerzyć ochronę o assistance domowy albo wybrać ubezpieczenie domu, uwzględniające szkody własne lub polisę OC w życiu prywatnym.

Ta strona używa plików cookie oraz innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ