sfera ubezpieczeń

O MNIE

Katarzyna Dyoniziak Sfera Ubezpieczeń

Moje doświadczenia w ubezpieczeniach

Nazywam się Katarzyna Dyoniziak i od przeszło dwóch dekad pomagam ludziom w dopasowywaniu ubezpieczeń do indywidualnych potrzeb. Pracę w charakterze doradcy traktuję jak misję, bo wierzę, że dzięki wiedzy oraz znajomości rynku ubezpieczeń mogę wyjść naprzeciw dylematom i życiowym problemom moich klientów. 

Swoją pozycję w branży zbudowałam na zaufaniu osób, które dzielą się ze mną swoimi historiami i opowiadają o marzeniach oraz obawach. Nie mogę ich zawieść, dlatego do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, bo tylko wtedy mam poczucie dobrze wypełnionego zadania. Mogę zapewnić, że żadna z osób, które się u mnie ubezpieczyły, nie jest anonimową cyferką z polisy.

 

Ubezpieczenia szyte na miarę

Staram się obejmować opieką moich klientów nie tylko na etapie zawierania ubezpieczenia, ale przede wszystkim w sytuacji zdarzenia losowego, kiedy stres i emocje nie zawsze sprzyjają racjonalnym decyzjom. Uśmiech osób, którym udało się pomóc, jest tym co najmocniej napędza mnie do działania. To chyba dzięki temu praca wciąż sprawia mi dużą satysfakcję. 

Chętnie wysłucham też Twojej historii i w gąszczu ubezpieczeń poszukam dla Ciebie optymalnego rozwiązania.

WYLICZ SAMODZIELNIE SKŁADKĘ
PRZEJDŹ DO KALKULATORA!

Ta strona używa plików cookie oraz innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ